Partnerzy

 

organizator

 

organizator wykonawczy

 

partner strategiczny

 

partner

 

członek stowarzyszenia

 


Aktualności

Gwoździe Targów 2020 – zapraszamy Wystawców do zgłaszania swoich produktów

14.01.2020

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do konkursu Gwóźdź Targów Wiatr i Woda 2020 w Warszawie, prestiżowej Nagrody Miesięcznika "Żagle" im. Jerzego Fijki, przyznawanej produktom wyróżniającym się innowacyjnością, designem, jakością wykonania, funkcjonalnością i innymi interesującymi cechami.

W tym roku Gwóźdź Targów Wiatr i Woda przyznany zostanie tradycyjnie w następujących kategoriach:

- Jachty Żaglowe Małe (do 7,5 m. długości)

- Jachty Żaglowe Duże (powyżej 7,5 m. długości)

- Jachty Motorowe Małe (do 8 m. długości)

- Jachty Motorowe Duże (powyżej 8 m. długości)

- Osprzęt i Wyposażenie (w tej kategorii uwzględniamy produkty niezbędne lub pomocne w uprawianiu jachtingu, np. osprzęt jachtowy, wyposażenie jachtowe, silniki, ubrania, środki ratunkowe, przyczepy, publikacje, chemię jachtową itp. NIE UWZGLĘDNIAMY: czarterów, szkoleń, rejsów, kursów itp., usług remontowych i zabudowy jachtów, ogólnie pojętego windsurfingu, kitesurfingu i innych tego typu dyscyplin, pamiątek żeglarskich, strojów żeglarskich nie technicznych, produktów, których przeznaczenie jest z założenia inne, niż jachtowe. W przypadku wątpliwości, czy dany produkt oceniany będzie w tej kategorii, ostateczną decyzję podejmie sekretarz Jury.)

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania wystawionych na Państwa stoisku produktów do nagrody Gwoździa Targów, PO JEDNYM W WYBRANEJ KATEGORII. Można więc zgłosić produkty w kilku kategoriach.

Zgłoszenie polega na podaniu w e-mailu:

  • precyzyjnej nazwy produktu
  • kategorii, w której zgłaszany jest produkt
  • nazwy firmy i jeśli wiadomo, numeru stoiska;

lub skorzystanie z formularza zgłoszeniowego (jako tekstu, załącznika, pdf-a - do wyboru).

Wybrane przez Państwa produkty prosimy zgłaszać sekretarzowi jury drogą e-mailową na adres NIE PÓŹNIEJ jednak, niż do 10 marca 2020 roku do godziny 12.00.

 

UWAGA: Jury NIE PRZYJMIE zgłoszeń papierowych podczas Targów!

Jednocześnie informujemy, że 5 osobowe Jury Gwoździa Targów złożone z dziennikarzy i współpracowników miesięcznika „Żagle” będzie oceniać produkty pierwszego i drugiego dnia targów, w czwartek i piątek 12 i 13 marca w godzinach od 10-18. Prosimy o życzliwe przyjęcie na stoiskach i sprawne udostępnianie produktów oraz niezbędnych informacji o nich.

Nagroda przyznana zostanie produktom najlepszym w każdej kategorii w sobotę 14 marca na głównej scenie Targów. Produktom, które nie zdobędą „gwoździ”, ale będą się bardzo wyróżniały na tle innych (zdobędą dużą liczbę punktów), przyznamy Wyróżnienia.

UWAGA: Jeśli mimo zgłoszenia produktu Jury nie dotrze do Waszego stoiska przed godziną 12.00 w piątek, 13 marca, to bardzo prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego telefonicznie sekretarzowi jury. Jury Gwoździa Targów chce ocenić WSZYSTKIE zgłoszone do nagrody produkty!

Prosimy o zaznajomienie się z załączonym regulaminem Nagrody Gwoździa Targów oraz kryterium przyznawania ocen. To ułatwi Państwu zgłosić najbardziej odpowiedni produkt.

Powrót