Partnerzy

 

organizator

 

organizator wykonawczy

 

partner strategiczny

 

partner

 

członek stowarzyszenia

 


Aktualności

Komunikat dla Wystawców i Gości Targów

10.03.2020

32. Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA odbędą się w planowanym terminie, w dniach 12-15 marca 2020 roku w Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO w Warszawie.

W nawiązaniu do wystąpienia Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego na temat decyzji Rządu, zgodnie z którą odwołane zostają wszystkie imprezy masowe informujemy, ze targi nie są „imprezą masową” w rozumieniu ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Stanowisko to zostało potwierdzone w piśmie z dnia 10 marca br. otrzymanym od Wojewody Mazowieckiego.

Dbając o bezpieczeństwo i komfort wystawców oraz zwiedzających Targi, jesteśmy w  stałym kontakcie z Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim w Warszawie, wdrażamy wszelkie procedury zalecane przez WHO oraz Główny Inspektorat Sanitarny.

Prosimy o stosowanie się do procedur higieniczno-sanitarnych, o których na bieżąco informuje Główny Inspektor Sanitarny. Jednocześnie zapewniamy, iż w razie jakichkolwiek zmian aktualnych zaleceń i pojawienia się nowych wytycznych lub decyzji będziemy na bieżąco informować Państwa o podjętych krokach.

 

Powrót