Partnerzy

 

organizator

 

organizator wykonawczy

 

partner strategiczny

 

partner

 

członek stowarzyszenia

 


Aktualności

Miasto Gdynia zaprasza na Arenę Mówców w dniu 28 lutego

28.01.2020

Miasto Gdynia jest współorganizatorem wydarzenia, które skierowane jest zarówno do osób zainteresowanych tematyką rozwoju osobistego, ludzi ze świata biznesu i aktywnych zawodowo, ale także sportowców, młodego pokolenia i licznych „fanów” i obserwujących zaproszonych gości.

Arena Mówców to połączenie sportowców i mówców motywacyjnych, symbioza wiedzy i metod sprawdzonych w praktyce, której celem jest pokazanie szerszej perspektywy i odnalezienia w sobie tego odpowiedniego czynnika, który przybliży nas do celu.

Często, myląc pojęcia, szukamy metod do zmotywowania się, gdy w rzeczywistości brakuje nam determinacji. Zainspirowani staramy się przełożyć inspirację na konkretne działania i wyniki, co wcale nie jest takie proste, jak się nam wydaje.

28 lutego zapraszamy do Gdynia Areny na kilka godzin pełnych inspiracji, konkretnych historii z życia, wymiany doświadczeń i cennych wskazówek. Arenę Mówców wyróżnia specjalny dobór prelegentów o wysokim poziomie prezentowanych treści i doświadczenia:

PRELEGENCI

1. Jacek Walkiewicz

2. Karol Bielecki

3. Łukasz Jakóbiak

4. Bartosz Ostałowski

5. Jakub B.Bączek

6. Otylia Jędrzejczak

Prowadzący: Maciej Kautz

W imieniu organizatorów zapraszamy do zakupu biletów.

 

 

Powrót