Członek stowarzyszenia

 

Salon Podwodna Przygoda

Podobnie jak rok temu, Targom WIATR i WODA towarzyszy Salon Podwodna Przygoda – wielkie święto wszystkich miłośników nurkowania. Organizacja Salonu wraz z Targami WIATR i WODA pozwala propagować nurkowanie wśród szerokiego grona miłośników sportów wodnych, poszerza przy tym ekspozycję i ofertę programową Targów. Podwodna Przygoda i Nurgres (Nurkowy Kongres), to coroczne wydarzenie, które w jednym miejscu i czasie skupia wszystkich zainteresowanych nurkowaniem rekreacyjnym, technicznym, freedivingiem i turystyką obejmującą aktywne spędzanie czasu pod wodą. Przez cztery dni można będzie spotkać producentów, importerów i dystrybutorów sprzętu, szkoły nurkowe, organizatorów turystyki nurkowej, bazy i centra nurkowe, nurkowe federacje, fundacje, stowarzyszenia, ubezpieczycieli i firmy oferujące różnorodne usługi związane z nurkowaniem.

Wszystkich nurków zapraszamy na Nurgres – spotkanie środowiska nurkowego, w którym można uczestniczyć
w ramach nurkowego biletu wstępu na Targi. To ciekawe prezentacje i filmy z wielu obszarów nurkowania i turystyki nurkowej. Ponadto nurkowie będą mogli poznać nowości sprzętowe, porozmawiać z ekspertami, wybrać wyjazdy, dalsze szkolenia, a to wszystko w specjalnych targowych cenach.

Podwodna Przygoda to także wydarzenie dla osób, które dopiero myślą o nurkowaniu. Wszyscy odwiedzający, którzy dopiero planują rozpocząć podwodną przygodę, będą mogli wziąć udział w specjalnych prezentacjach adresowanych do początkujących, poznać instruktorów i przede wszystkim wybrać dla siebie kursy i wyjazdy połączone z nauką nurkowania.

Newsletter