Lista wystawców

Gokarty wodne
02-222 Warszawa, ul. Aleje Jerozolimskie 181B
Tel: (+48) 606-374-189
e-mail:
www.3bros.pl

 

Nasze gokarty 3bros sprawią, że Twój pobyt nad wodą będzie wyjątkowy i niezapomniany. Oferujemy Państwu dwie wersje: model ONE i 2FREE- dopasuj liczbę osób na pokładzie do swoich potrzeb. Zapewniamy wysoką jakość produktu. Bezpieczeństwo i intuicyjne prowadzenie naszych gokartów, połączone z szybkością i adrenaliną dają gwarancję wspaniałych przeżyć.

 

Gokart wodny 3bros ONE

Jego sternik, niczym kierowca wyścigowy, siedzi nisko w kubełkowym fotelu, w dłoniach trzyma kierownicę, a po prawej ma manetkę gazu. Po kilku sekundach od dodania pełnej mocy gokart 3bros mknie w pełnym ślizgu z prędkością ponad 30km/h.

Gokart 3bros ONE z silnikiem 9.9KM nie wymaga w Polsce patentu do prowadzenia.

Dzięki swojej szerokości i nisko umiejscowionemu środkowi ciężkości gokart wodny 3bros zapewnia poczucie pewności i stabilności, zarówno podczas pokonywaniu fal jak i ostrych zakrętów. 3bros ONE jest również niezatapialny.


 

Gokart wodny 3bros 2FREE

Gokart wodny 3bros 2FREE powstał z myślą o tych, którzy wierzą, że najlepsze chwile w życiu to te, które spędzamy z rodziną lub przyjaciółmi. Pomimo zachowania kompaktowych rozmiarów 3bros 2FREE może wziąć na pokład 2 lub 3 osoby. Każdy z pasażerów siedzi w identycznym kubełkowym fotelu, zapewniającym bardzo dobre trzymanie boczne i prawdziwe sportowe odczucia.

Gokart wodny 3bros 2FREE sprawdzi się w każdej sytuacji: można nim popłynąć na wycieczkę z dziećmi, poskakać na falach z przyjaciółmi, pociągać się na kole, a nawet holować wakeboard. 2FREE może być także używany jako szybki i lekki środek transportu na jeziorach albo stanowić wyposażenie i atrakcję dużego jachtu morskiego.


Powrót