Lista wystawców

Dobre Jachty sp. z o.o.
ul. Hryniewickiego 6/6
81-340 Gdynia
www.dobrejachty.pl

tel.: +48 58 350 87 27

Dobre Jachty – wyłączny przedstawiciel stoczni: Jeanneau, Lagoon, CNB, Prestige oraz Cranchi. W naszej ofercie znajdują jachty żaglowe i motorowe o długości od 6 do 24 m. Służymy wsparciem w wyborze idealnej jednostki i pomagamy uzyskać finansowanie. Organizujemy transport i oferujemy serwis w porcie macierzystym i podczas żeglugi w dowolnym miejscu na świecie.
W ramach projektu Yachtvestment oferujemy zakup katamaranów Lagoon w formule inwestycyjnej – armator przekazuje jacht do czarterów w firmie The Yachting Club, czerpiąc wymierne korzyści z posiadania jachtu.

Jeanneau Merry Fisher 1095 FLY to jacht, który z pewnością zachwyci wszystkich miłośników spędzania czasu na wodzie. Łódź oferuje dużą przestrzeń zarówno w kabinach (2 lub 3), jak i w kokpicie – a dodatkowy górny pokład gwarantuje bajeczne wakacje na wodzie. W zależności od pogody, sternik może kierować jachtem z salonu lub z górnego pokładu, na którym znajduje się stół oraz siedziska – można je łatwo rozłożyć, tworząc wygodną przestrzeń do opalania i relaksu podczas rejsu. Flybridge można zacienić rozkładanym bimini.
Ten rodzinny cruiser oferuje jeszcze więcej miejsca niż poprzednie jachty Merry Fisher.  Kabina armatorska umiejscowiona na dziobie jest doskonale doświetlona (długie okna w burtach oraz duże okno w suficie), wyposażono ją w pojemne szafy i schowki, a podwójne łóżko oferuje wygodny dostęp z trzech stron. Aneks kuchenny z czarnym blatem dodaje elegancji, a lodówka, kuchenka i mikrofalówka pozwalają zorganizować nawet dłuższy rejs bez konieczności zawijania do portu.

Jeanneau NC 37 jest wygodnym, dużym i eleganckim jachtem morskim, nad którego projektem czuwał zespół Michaela Petersa (projekt kadłuba). Ten jacht motorowy jest bardzo łatwy w obsłudze i prowadzeniu nawet przy trudniejszych warunkach atmosferycznych.
Projektanci Jeanneau stworzyli jacht idealny do dłuższych pobytów na wodzie, dbając szczególnie o zapewnienie gościom maksimum komfortu podczas rejsu. Rozsuwane drzwi między kokpitem a salonem pozwalają uzyskać wspaniałą, otwartą przestrzeń. Dzięki dużym, wygodnym kanapom w kokpicie i w salonie, NC 37 bardzo dobrze sprawdza się jako rodzinny jacht motorowy, na którym można wygodnie spędzić długi urlop. Dodatkowo, ogromne okna w kabinie sprawiają, że mamy praktycznie niczym nieograniczony widok na morze i doskonałe doświetlenie – tak samo jak w nowoczesnych, ekskluzywnych apartamentach. Na dziobie znajdują się duże materace do opalania, kanapa rufowa również może być rozłożona, tworząc wygodne miejsce do relaksu i odpoczynku.

Jacht motorowy Cranchi T36 Crossover to jacht, który świetnie łączy potrzebę komfortu z chęcią podróżowania i odkrywania. T36 osiąga maksymalną prędkość nawet do 32 węzłów, a optymalne osiągi i największą przyjemność z rejsu osiąga przy prędkości 13-18 węzłów. O wyjątkowym charakterze tego jachtu świadczy ogromna dbałość o jakość wykończenia wnętrz i aranżacja przestrzeni w sposób gwarantujący maksimum komfortu i wypoczynku na wodzie. Wnętrze jachtu to miły, funkcjonalny salon z kanapą w kształcie litery „U” oraz z aneksem kuchennym i wygodną sterówką. Pod pokładem – w zależności od wybranej opcji – znajdują się dwie lub trzy dwuosobowe kabiny z łazienkami. Na zewnątrz jachtu mamy wygodny kokpit z dużą kanapą i stołem oraz pokład dziobowy z wyłożony materacem do opalania. Warto również zwrócić uwagę na bardzo fajną szeroką platformę rufową, idealną do wypoczynku i kąpieli. Jacht zdobył prestiżową nagrodę Poweboat of The Year 2019.

Lagoon 46 to katamaran zaprojektowany z myślą o komforcie żeglugi. W przestronnym, szerokim kokpicie znajdują się wygodne kanapy oraz stół jadalniany, świetnie sprawdzający się podczas wspólnych posiłków. Na dziobie oraz na górnym pokładzie projektanci zaplanowali kolejne miejsca do relaksu na słońcu i wypoczynku. Wnętrze jachtu – w zależności od wybranej opcji – składa się z 3 lub 4 dwuosobowych kabin z prywatnymi łazienkami. Jasne wnętrze i nowoczesny projekt mebli sprawiają, że na pokładzie Lagoon 46 można poczuć się tak dobrze, jak w domu. Salon z częścią kuchenną jest doskonale doświetlony za sprawą panoramicznych okien, a szafki w kuchni są bardzo pojemne i łatwo dostępne. Lagoon 46 to wygodny, duży jacht rodzinny, o świetnych właściwościach nautycznych. To doskonały wybór dla osób, które lubią spędzać rodzinne wakacje na wodzie, a także jako jacht czarterowy.

Kategoria: Jachty i łodzie żaglowe, katamarany, Ubezpieczenia i usługi finansowe
Powrót