Lista wystawców

ECO MARINE
31-542 Kraków, ul. Kordylewskiego 1
e-mail:  
www.ecomarine.pl   www.nimbuscharter.com
tel.: +48 12 654 00 35
GSM: +48 602 36 87 66
 

ECO MARINE to polska firma, będąca dystrybutorem ekskluzywnych jachtów motorowych. Naszym głównym celem jest sprzedaż jachtów najwyższej jakości, korespondujących z oczekiwaniami Klientów. W ofercie ECO MARINE znajdują się luksusowe, precyzyjnie wykonane jachty motorowe. Jednostki oferowane przez ECO MARINE przeznaczone są dla motorowodniaków oraz żeglarzy ceniących właściwości nautyczne oraz komfort i wygodę obsługi.

 

Jesteśmy w Polsce jedynym oficjalnym przedstawicielem prestiżowych jachtów szwedzkiej stoczni NIMBUS BOATS, wspaniałych jachtów PARAGON YACHTS,  wyśmienitych łodzi aluminiowych - ALUKIN BOATS, jak również całej grupy doskonale zaprojektowanych motorówek - FLIPPER, BELLA, FALCON, AQUADOR  - posiadamy w Polsce wyłączność sprzedaży luksusowych jachtów tajwańskiej stoczni HORIZON.

 

Podczas tegorocznej edycji targów Wiatr i Woda Firma ECO MARINE zaprezejtuje Państwu:

 

NIMBUS 305 Coupe - To przez ostatnie lata jeden z najbardziej nagradzanych i uznanych modeli stoczni. Jednostka idealna i dla świadomego żeglarza doceniającego prostotę, komfort i bezpieczeństwo, i dla wielbiciela rodzinnego jachtingu, chcącego spędzać czas na wodzie w gronie znajomych, również podczas długich komfortowych przelotów. Przestronny, nowoczesny i jednocześnie przytulny salon o klasycznym układzie i skandynawskim klimacie jest idealnym miejscem zarówno do relaksu w pojedynkę, jak i spędzania czasu z rodziną czy znajomymi. Wygodne i niezwykle funkcjonalne stanowisko dla sternika, z znajdującymi się po jego prawej stronie przesuwanymi drzwiami zapewniającymi dostęp do bocznego pokładu i umożliwiającymi manewrowanie łodzią z pozycji stojącej na zewnątrz – wygoda i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Pokład rufowy z dużą kanapą, platforma kąpielowa oraz taras słoneczny na dziobie stanowią strefę do odpoczynku na zewnątrz jachtu. Pod pokładem znajdują się dwie kabiny oraz jedna łazienka Na jachcie wypoczywać może wygodnie do sześciu osób.

NIMBUS Weekender W9 - legenda, która powróciła. Odziedziczył on wiele zalet ze starszych kultowych modeli a w szczególności te elementy, które stanowią o doskonałej funkcjonalności jachtów. Wszystko po to, aby życie na pokładzie było tak łatwe i wygodne, jak to tylko możliwe. Weekender W9 został stworzony do spotkań towarzyskich, oraz do osiągania dużych prędkości na wodzie przy zachowaniu maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Został zbudowany dla ludzi, którzy cenią sobie prędkość oraz wspólne spędzanie czasu w gronie znajomych, na otwartej przestrzeni.

Weekender W9 to pierwszy model całkowicie nowej serii. Nowa seria Nimbus jest już dostępna w trzech długościach kadłuba: 8, 9 i 11 metrów i składa się z trzech różnych modeli: Weekender, Tender i Comuter.

FLIPPER 900 ST – hit sezonu 2019 – to przepiękny jacht, który na długości 9 metrów zapewnia największą ilość miejsca dla 6 osób. Posiada dwie kabiny, łazienkę i przepiękny salon, który w pełni możemy otworzyć niespodziewanie wielkim elektrycznym dachem. Jacht o niespotykanych wręcz własnościach nautycznych, który bezpiecznie i z każdą prędkością prowadzi się jak po torach. Jacht dający w 100% poczucie dużej otwartej jednostki.

Na Targach Żeglarskich Wiatr i Woda będziemy także promować pierwszą jedyną i największą stację do testów i czarteru jachtów NIMBUS I FLIPPER w Marinie Pirovac w Chorwacji – NIMBUS CENTER CHROATIA
 

30-04-2020 wielkie otwarcie połączone z testami oraz wycieczką na wyspę do Narodowego Parku KORNATI – wszystkich chętnych zakupić jachty NIMBUS i FLIPPER serdecznie zapraszamy – szczegóły na Targach Żeglarskich Wiatr i Woda.

Kategoria: Czartery, Jachty i łodzie żaglowe, katamarany, Mariny, przystanie, zimowanie łodzi
Powrót