Lista wystawców

ELJACHT
80-642  Gdańsk, ul. Łowicka 13
tel.: (+48 58) 320 70 24     
fax: (+48 58) 320 70 25
e-mail:
www.eljacht.pl
www.eljacht.pl/sklep

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem urządzeń Raymarine na terenie Polski. Od ponad 20 lat nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych i najbardziej kompleksowych rozwiązań z obszaru elektroniki jachtowej dla różnych typów jachtów. Dobieramy urządzenia do indywidualnych potrzeb klienta oraz udzielamy porad technicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt wiodących producentów elektroniki jachtowej: Mastervolt, Marinco, BEP Marine, Ocean Signal, Glomex, Hella Marine i wielu innych.

We are the official Raymarine distributor in Poland. For over 20 years our company is providing the most advanced and comprehensive marine electronics solutions for various types of yachts. We fit devices to the individual customer needs and offer technical support. We supply and install a wide range of marine electronics. We are service dealers for all the main marine manufacturers: Mastervolt, Marinco, BEP Marine, Ocean Signal, Glomex, Hella Marine and many more.


Radiotelefony Raymarine Ray53, Ray63, Ray73 z GPS


Stacjonarne radia VHF Raymarine zapewniają głośny i czysty przekaz. Gdy mowa o bezproblemowej komunikacji na morzu przez lata, można sięgnąć po kompaktowy model Ray53, pełnowymiarowy model Ray63, lub multifunkcyjny model Ray73.
Ray53 to radiotelefon o niewielkich wymiarach, ale bogaty w funkcje i wydajność. Ray53 jest w pełni funkcjonalnym morskim radiem VHF z Cyfrowym Wywoływaniem Selektywnym (DSC) klasy D i z wbudowanym odbiornikiem GPS. Po prostu zaprogramuj numer MMSI swojego jachtu w Ray53 i natychmiast odnieś korzyść z rozszerzonych funkcji dzwonienia i funkcji bezpieczeństwa DSC.
Ray63 to radiotelefon z kontrolerami o większych wymiarach i dużym ekranem dla ułatwienia obsługi na pełnym morzu. Ray63 to w pełni funkcjonalne morskie radio VHF z Cyfrowym Wywoływaniem Selektywnym (DSC) klasy D i wbudowanym odbiornikiem GPS. Ray63 posiada wsparcie dla 1 przewodowej lub 2 bezprzewodowych kontrolerów RayMic dla prawdziwej kontroli kilku stacji i możliwości skorzystania z intercomu.
Ray73 będzie centrum komunikacji na twoim jachcie dzięki wbudowanym VHF, odbiornikowi AIS i możliwości podłączenia megafonu. Mieszczący się w pełnowymiarowej obudowie morski radiotelefon Ray73 posiada kontrolery o większych wymiarach i duży ekran dla ułatwienia obsługi na pełnym morzu. Ray73 posiada także wsparcie dla opcjonalnych przewodowych lub bezprzewodowych kontrolerów RayMic dla prawdziwej kontroli kilku stacji i możliwości skorzystania z intercomu. Po podłączeniu opcjonalnego rogu mgłowowego, Ray73 może generować automatyczne sygnały mgłowe i pracować jako system publicznego ogłaszania adresów.

Wskaźniki wielofunkcyjne Raymarine Axiom XL


Seria wskaźnikow wielofunkcyjnych Axiom XL to szczyt nawigacji Raymarine i nowoczesnej integracji ze sterownią. Przeznaczone do instalacji typu glass bridge, wskaźniki Axiom XL oferują niezrównaną wydajność, widoczność w dużym formacie oraz elegancka prostotę. Zaprojektowana do pracy w ekstremalnych warunkach, w pełni wodoodporna rodzina wskaźników wielofunkcyjnych glass bridge Axiom XL może być instalowana zarówno w otwartych kokpitach jak i w zamkniętych stacjach mostkowych. Każdy model korzysta z technologii IPS i optycznego zespolenia Raymarine, by dostarczać szersze kąty widzenia, ostrzejszy kontrast i niezrównaną czytelność w pełnym słońcu. Dostępne w wymiarach ekranu 16, 19, 22 i 24 cali, Axiom XL ze szklaną konstrukcją krawędź-do-krawędzi dają projektantom jachtów możliwość tworzenia zintegrowanego i eleganckiego wyglądu sterowni.
Axiom XL łączy wiele technologii i czujników jako rozwiązanie do sterowni w postaci wskaźnika pojedynczego lub konfiguracji wielu. Zintegruj Axiom XL z dodatkowymi wyświetlaczami Axiom XL lub łącz się bezproblemowo z rodziną wskaźników Raymarine Axiom i Axiom Pro na zdalnych stacjach.
Jako potężna platforma integracji sieciowej i video, wskaźniki Axiom XL posiadają trzy porty Ethernet do podłączenia radaru, modułów sonaru CHIRP i 3D, plus dodatkowych wskaźników Axiom. Wsparcie dla kamer termowizyjnych FLIR rozszerza świadomość sytuacji, a wejście HDMI pozwala Axiom XL służyć jako zdalny komputer PC lub jako wyświetlacz w celach rozrywkowych.

Antena radaru Raymarine Quantum 2 Doppler


Quantum 2 to antena radaru firmy Raymarine z technologią unikania kolizji Doppler. Nowa generacja radarowej kompresji impulsów CHIRP Quantum 2 zapewnia doskonałą świadomość celów na długich i ekstremalnie krótkich dystansach. Dzięki użyciu zaawansowanego przetwarzania Doppler, system stale podświetla poruszające się kontakty radaru i oznacza je kodowanymi kolorami dla zaznaczenia, czy zbliżają się (kolor czerwony) czy oddalają (kolor zielony). Quantum z Dopplerem ułatwia rozróżnianie potencjalnie niebezpiecznych celów podczas nawigowania w strefach o dużym natężeniu ruchu. MARPA z aktywowanym Dopplerem zapewnia wygodne śledzenie niebezpiecznych celów eliminując potrzebę konfiguracji stref ochrony. Śledzenie celów Raymarine MARPA to dokładnie ta sama technologia, której zaufała Straż Przybrzeżna USA.

Sonar z GPS Raymarine Element

Zaprojektowane dla wędkarzy, którzy chcą być w grze o jeden krok dalej, urządzenia nowej linii Element wyposażone są w nową 1,2 MHz technologię sonarową HyperVision™, wydajny czterordzeniowy procesor i nowy system operacyjny LightHouse Sport. Dzięki wbudowanemu bezprecedensowemu 6-kanałowemu sonarowi, wskaźniki Element dostarczą najostrzejszy obraz świata pod wodą. Wysokiej rozdzielczości technologia CHIRP 1,2 MHz HyperVision™ przenosi echosondy DownVision, SideVision i RealVison 3D na kolejny poziom precyzji obrazowania i identyfikacji ryb, pozwalając wędkarzom identyfikować struktury, roślinność i ryby w sposób przejrzysty jak w prawdziwym życiu. Prosta kontrola przyciskami pozwala wędkarzom skupić się na rybach, a nie na studiowaniu instrukcji użytkownika. Duży przycisk oznaczania punktów nawigacyjnych ulubionych miejsc połowów, a trzy przyciski programowalne przez użytkownika umożliwiają szybki dostęp do często używanych konfiguracji ekranu. Seria wskaźników wielofunkcyjnych Element posiada moc bezprecedensową w swojej kategorii. Każdy model napędzany jest przez czterordzeniowy procesor, pozwalający na natychmiastowe przerysowywanie mapy, płynne obrazowanie RealVision 3D i szybki czas reakcji w czasie nawigowania.
 

Kategoria: Instrumenty nawigacyjne i elektronika jachtowa
Powrót