Lista wystawców

Marine Time Sp. z o.o.
30-609 Kraków, ul. Strumienna 33
tel.: 603 197 177
tel.: 606 472 672
e-mail:
www.marinetime.pl

 

Firma Marine Time i AnMarin połączyły swoje siły pod koniec 2019 roku. W stałej ofercie posiadamy 16 modeli łodzi o długości 4,6- 7,5m. Kluczem do sukcesu są nowoczesne modele wykonane z najlepszych dostępnych materiałów i technologii. Łodzie linii Marine Time i AnMarin charakteryzuje  dopasowanie do indywidualnych potrzeb oraz  konkurencyjne ceny.

QX615 - została zaprojektowana dla miłośników spędzania czasu na wodach śródlądowych i morskich wodach przybrzeżnych. To idealny model dla wędkarzy oraz fanów pływania turystycznego i sportów wodnych.
QX615 to przestronna i wygodna łódź, która pomieści 8-osobową załogę. W zamykanej kabinie znajduje się miejsce do spania dla 3 osób, przewidziano także przestrzeń na przechowywanie bagaży. Pokład słoneczny to miejsce stworzone do wypoczynku i opalania.Niebywałą zaletą łodzi są jej duży rozmiar oraz funkcjonalny układ przestrzeni, dzięki którym załoga może komfortowo spędzać czas na wodzie.

QX565 - doskonała łódź do uprawiania sportów wodnych jak i rekreacyjnego pływania. Jest to łódź motorowa typu SUNDECK , zaprojektowana na wody śródlądowe i morskie wody przybrzeżne.
Jest to HYBRYDA łodzi otwarto pokładowej i kabinowej. Kabina znajduje się pod dwuosobową konsolą kierowniczą. Łódź standardowo wyposażona w 1 fotel z regulacją. Kabina jest zamykana na zamek. W kabinie przenocują 2 dorosłe osoby + dziecko, oraz zmieszczą się wszystkie niezbędne bagaże. W części dziobowej znajduje się obszerny pokład słoneczny.

QX550 - łódź motorowa otwarto pokładowa. Idealna zarówno do rekreacyjnego pływania jak i ekstremalnych sportów wodnych. Bardzo wygodna także do wypraw wędkarskich. Mimo niewielkich rozmiarów oferuje nadzwyczaj dużo przestrzeni na pokładzie dając poczucie komfortu podczas użytkowania. Jest w stanie pomieścić 6-osobową załogę. Układ pokładu jest dobrze przemyślany, dzięki zainstalowaniu jednego fotela przy konsoli sterowniczej oraz pozostawieniu sporej przestrzeni dookoła centralnego kokpitu sterowniczego można się bezproblemowo poruszać po całym pokładzie. Poza tym łódka jest wyposażona w bardzo wygodną tylną kanapę oraz pojemne bakisty na rufie oraz pod konsolą, które pomieszczą wszelkie niezbędne bagaże. Innowacją przy tak małych rozmiarach łódki jest rozkładany pokład słoneczny, który tworzy obszerne miejsce do opalania.

QX480 - to łódź motorowa o solidnej konstrukcji. Została zaprojektowana z myślą o amatorach sportów wodnych, którzy realizują swoje pasje na wodach śródlądowych i morskich wodach przybrzeżnych.
Mimo niewielkich rozmiarów, łódź jest bardzo funkcjonalna. Pokład pomieści 5-osobową załogę. Znajdzie się tam sporo miejsca do odpoczynku lub zażywania kąpieli słonecznych. W zamykanej kabinie znajdującej się pod konsolą sterowniczą przewidziano 3 miejsca do spania. Do zalet łodzi QX480 należą również doskonała manewrowość, prostota obsługi i łatwość czyszczenia.
Model QX480 to funkcjonalna łódź wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

Powrót