Lista wystawców

MasterCraft Polska
Sotop Sp. z o.o. S.K.
wyłączny dystrybutor Mastercraft w Polsce

00-140 Warszawa, Al. Solidarności 115/ lok. 2
tel. +48 790-495-025

e-mail:
www.mastercaft-poland.com
 

MasterCraft jest zdecydowanie największym producentem na świecie luksusowych łodzi motorowych przeznaczonych do uprawiania sportów wodnych, takich jak narty, wakeboard i wakesurf. Oferuje produkty, które promują szybki rozwój umiejętności ich użytkowników, zapewnia innowacje, które poprawiają doznania na wodzie.

MasterCraft buduje pozytywne wspomnienia na całe życie.

Dlaczego entuzjaści MasterCraft są tak zafiksowani na tym produkcie? Ponieważ MasterCraft jest i zawsze była liderem w branży nowych, innowacyjnych produktów, stylizacji, komfortu, wydajności i jakości przez ponad cztery dekady.

Rodzaje łodzi:

XT20 - stworzona by zrobić jeszcze więcej
Z nową XT20 przygotuj się na odkrycie więcej niż się spodziewasz. Prosta w prowadzeniu, łatwa do garażowania, świetnie przygotowana do letniej zabawy - z nową konstrukcją kadłuba to wszystko zrobisz i zrobisz to dobrze. Zapakuj przestrzenną łódź kumplami i przygotuj się na odjazdowe triki na fali.

 

XT23 - naładowany możliwościami
Żyj na całego i zacznij pływać XT23 – odpal silnik, wykręć  falę i zanurz się w całodniowe i bez ograniczeń surfowanie, które zadowoli wszystkich w rodzinie. Jest to całkowicie nowy crosover Mastercraft, przygotowany do takiego stylu życia, które nie zna granic. Zaproś przyjaciół, przynieś deski wakeboardowe, surfingowe, narty i co tam jeszcze chcesz. XT23 gdzie klasyczny tradycyjny łuk kadłuba spotyka się z progresywną, nową linią stylu, zabierze Cię latem na następny poziom.

 

XSTAR - najlepszy wake na świecie

Jeśli wakeboard jest  tym czego chcesz, to XSTAR Ci tego dostarczy. Doładowana ciężkim balastem, doskonale dostosuje się do każdego poziomu umiejętności. Ściągający zazdrosne spojrzenia. Do tego komfort, który potrzebujesz  przez cały dzień sesji wakeboardingu. A w bonusie możliwość surfowania.

 

Kategoria: Sprzęt motorowodny (łodzie, pontony, skutery)
Powrót