Lista wystawców

Firma Handlowa "MAZUR" Andrzej Mazur

33-100 Tarnów, ul. Leśna 18
tel. +48 602 587 376
tel. +48 662 258 298
email:
www.mazurspa.pl
www.mazur-spa.pl

Istniejemy na rynku od 30 lat. Zajmujemy się sprzedażą:
• wanien SPA,
• wanien z hydromasażem,
• basenów ogrodowych - basenów przydomowych,
• jacuzzi ogrodowych,
• kabin prysznicowych z hydromasażem,
• kabin prysznicowych z sauną,
• saun na podczerwień,
• saun suchych z piecem,
• SPA ogrodowych,
• części zamiennych do kabin prysznicowych i wanien.

Oferowane produkty posiadają bogate wyposażenie czego nie znajdą Państwo u konkurencji. Pozwolą one na zbudowanie własnego domowego SPA. W dowolnej chwili będzie można relaksować się w basenie lub jacuzzi ogrodowym, a także ukoić nerwy w saunie na podczerwień lub saunie parowej.
Podajemy faktyczne dane na temat każdego produktu i tylko u nas mają Państwo gwarancję najwyższej jakości produktów po najlepszej cenie. Jesteśmy największym importerem na skalę krajową, w naszej ofercie handlowej posiadamy ponad 120 różnych modeli wanien SPA,  Wszystkie modele są dostępne od ręki, a w przypadku braku jakiegokolwiek modelu, niedobór ten jest tylko chwilowy. Dostępne od ręki są również wanny z hydromasażem i kabiny prysznicowe z hydromasażem.

Oferujemy pełen serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, a także profesjonalne doradztwo w doborze saun, wanien z hydromasażami basenów przydomowych. Dodatkowo serwisujemy jak i posiadamy części do wanien SPA i kabin prysznicowych zakupionych u innych producentów, jak również do wanien importowanych z USA.

Uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i na życzenie możemy udostępnić informacje świadczące o naszej wiarygodności.

Projektujemy i produkujemy wanny łazienkowe z wysokiej jakości materiałów, dbamy o szczegóły, dzięki temu wanny łazienkowe są najwyższej jakości. W produkcji stosujemy trwałe i niezawodne materiały jak np. akryl - USA.

W naszej firmie na każdym etapie produkcji funkcjonuje wewnętrzy system kontroli produkcji. Kontrolujemy surowce do produkcji, linię produkcyjną na wszystkich etapach i sprawdzamy wyroby gotowe w zakresie wykonania elementów, ich zabezpieczenie, kompletność, szczelność oraz oznakowanie.

Podczas produkcji sprawdzamy wszystkie elementy wchodzące w skład wannien pod względem wytrzymałości i starannego wykonania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów do domowego SPA.

MO-EN03

pobierz specyfikację


MOG-1562

pobierz specyfikację


MOG-18178

pobierz specyfikację


MUS-1060

pobierz specyfikację

Kategoria: Inne
Powrót