Lista wystawców

MOTOSURF.PL
Placówki:
Okolice Rzeszowa:
39-124 Iwierzyce, ul. Wiśniowa 16
Okolice Bielska-białej:
43-386 Świętoszówka, ul. Biery 245
tel.: (+48) 669 860 579
e-mail:

Motosurf jest wyłacznym dystrybutorem angielskich desek surfingowych Mako w Polsce. Oferujemy deski z silnikiem spalinowym jetsurf Mako Slingshot wykonane z włókna węglowego. Zapewniamy pełne wsparcie serwisowe, gwarancyjne i pogwarancyjne. Dostęp do części zamiennych z poziomu sklepu internetowego 24 h/dobę.

MAKO Slingshot - zasadniczo jest to deska surfingowa napędzana silnikiem spalinowym umieszczonym w jej centrum. Wszystko zostało zaprojektowane od podstaw. Deskę można w skrócie określić jako osobistą jednostkę pływającą. Możesz wziąć ja pod ramię, wejść do morza, jeziora czy rzeki i po prostu pływać bez względu na warunki mając przy tym dużo frajdy.
Szkielet w całości wykonany z włókna węglowego. Czyni to deskę Mako Slingshot praktycznie niezniszczalną podczas normalnego użytkowania.
Kompaktowe wymiary deski. Masa całkowita zredukowana do zaledwie 20 kg! Deskę spokojnie przewieziesz w bagażniku samochodu lub jako bagaż w samolocie.
Silnik:
Doświadczenie z branży lotniczej i sportów wodnych sprawia, że silnik Roton XT100 został zaprojektowany i wykonany do pracy w ekstremalnych warunkach.
Wystarczająco mocny, by pływać wszędzie. Gdy wciskasz pełny gaz, a silnik osiąga maksymalne obroty, zdajesz sobie sprawę, dlaczego Mako Slingshot wyznacza standardy mocy, momentu obrotowego oraz wydajności.
Bezpośrednie przełożenie natychmiastowo zmienia moc 9.5 KM na trakcję na wodzie. W połączeniu z łatwością w manewrowaniu daje od razu niesamowitą dawkę adrenaliny.
Bateria z systemem Clik-on umieszczona na zewnątrz deski. Wkładanie i wyciąganie zajmuje kilka sekund. Ułatwia to w znacznym stopniu proces ładowania i przechowywania deski. Wlew paliwa tak samo, jak bateria umieszczony jest na korpusie Slingshot. Uzupełnianie paliwa jest szybkie i bezproblemowe. Dodatkowe uchwyty w centralnej części deski w znaczący sposób ułatwiają jej przenoszenie. Cztery  wygodne pady z regulacją  dla pływających regular oraz goofe – nie ma tutaj ograniczeń wiekowych. Pianka na środku deski chroni kolana podczas stawania na desce zwłaszcza na początku przygody z deską.

Dane techniczne Mako Slingshot:
OGÓLNE:
Wymiary zewnętrze

Długość: 1880 mm
Szerokość: 596 mm
Głębokość: 447 mm
Waga
20 kg (bez płynów)
Kolor
Lakierowane bezbarwnie włókno węglowe
Grafika Mako w kolorze chromu
Waga pływającego
max. 100 kg
Osiągi
Max. prędkość 55 km/h
Czas pływania 40 min (pełny gaz)
Pojemność zbiornika 2,5 L


DESKA:
Konstrukcja
Wysokiej jakości włókno węglowe
Silnik
Roton XT100 – 2 suwowy
Pojemność 100 cm³
Chłodzony wodą
Benzyna bezołowiowa 95 oktanów (lub wyższa) oraz olej pełen syntetyk do 2-sówów, mieszanka 50:1
Napęd
Bezpośredni, pompa strumieniowa z przepływem bezpośrednim
Śruba napędowa
Aluminium, stop do zastosowań lotniczych

Kategoria: Windsurfing
Powrót