Lista wystawców

Norpol Yachting Sp. z o.o.

ul. Sukiennicza 8/UC2a
31-069 Kraków
tel. (+48) 501 036 709
e-mail:
www.norpol-yachting.pl

Aventura Catamarans, Banulsdesign Catamarans, Itacatamarans, Neel Trimarans, chemia jachtowa na nano technologii, czarter katamaranów

 

AVENTURA CATAMARANS:
Katamarany Aventura są budowane przez stocznię STGI w Tunezji. Norpol Yachting oferuje gamę ich Dobrej Wydajności Katamaranów Rejsowych w zakresie od 33 do 44 stóp. Niedawno unowocześniona gamę modeli, obecnie obejmując Katamaran Motorowy 33 stóp (Aventura 10 Power), nowy Katamaran Żaglowy 33 stóp (Aventura 34)i nowy flagowy model 44 stóp (Aventura 44). Większy 53-stopowy model znajduje się na desce kreślarskiej.
 


BAÑULSDESIGN CATAMARANS:
Szybkie, luksusowe katamarany, ustanawiające nowe standardy prędkości i elegancji. BAÑULS to gama luksusowych katamaranów (53, 60, 78) które dysponują otwartą przestrzenią w minimalistycznym stylu, bez rezygnacji z komfortu. Oferują cztery kabiny w wersji standardowej. Te innowacyjne, szybkie katamarany są w stanie spełnić indywidualne oczekiwania, ponieważ oferowane są w wersji do indywidualnej aranżacji.
 


ITACATAMARANS:
Elegancja, Komfort, Sportowość. Trzy różne dusze dla innowacyjnego kadłuba, przekazane przez eleganckie i dynamiczne linie.
ITA 14.99 to elegancki, komfortowy, sportowy i bezpieczny katamaran cruisingowy o dynamicznych liniach. Dla wymagających właścicieli poszukujących bardzo satysfakcjonującego doświadczenia żeglarskiego. Nowoczesny, elegancki i wydajny frakcyjny takielunek został zaprojektowany do łatwej żeglugi samodzielnej w lekkich lub ciężkich wiatrach. Hybrydowy napęd w standardzie.
 


NEEL TRIMARANS:
Idealne na rodzinne rejsy oraz floty czarterowe z niezrównaną wydajnością i komfortem. Eleganckie linie i eleganckie łuki Neel Trimarans tworzą elegancką i sportową sylwetkę, która gwarantuje przyciągnięcie uwagi w każdym porcie. Te trimarany mają lekką konstrukcję i różnią się od większości rejsów katamaranowych dostępnych na rynku. Oferowane modele: Neel 45 Evolution, Neel 47, Neel 51, Neel 65 Evolution.
 

 

Kategoria: Czartery, Materiały do budowy, remontów i konserwacji
Powrót