Lista wystawców

SEA LIGHT Sp. z o.o.

80-531 Gdańsk, ul. Sucha 22
tel. (+48 58) 340 83 63
e-mail:
sealight.pl

Firma  SEA LIGHT Sp. z o.o. oferuje wyposażenie statków i jachtów w specjalistyczny sprzęt ratunkowy: tratwy ratunkowe, elektronikę morską, kompasy, koła ratunkowe, kamizelki ratunkowe, środki asekuracyjne oraz sprzęt jachtowy. Służymy doradztwem i pomocą w wyborze odpowiedniego wyposażenia pod kartę bezpieczeństwa.

 

 

 

Dron podwodny CCROV

 

 

 

Firma SEA Light sp. z o.o. jako oficjalny przedstawiciel firmy Shenzen Vxfly, przedstawia najmniejszy, profesjonalny dron do zadań eksploracji podwodnej. CCROV to doskonały dron w bardzo przystępnej cenie, przeznaczony zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i rekreacyjnych.

 

CCROV może nurkować na głębokości do 100 metrów, posiada sześć wysokiej jakości silników, które pomagają w płynnym przemieszczaniu się drona, a unikalny TMS (Kompaktowy Zasilacz z modułem Wi-Fi) wspomaga CCROV w czasie eksploracji. Dron wyposażony jest w kamerę 4k dla nagrywania filmów w najwyższej rozdzielczości.

 

Kompaktowy rozmiar, lekki i niezwykle łatwy w obsłudze nawet przez niedoświadczonego w pilotowaniu ROV. Posiada powłokę wykonaną z polimerowych kompozytów odpornych na wodę morską.

 

Pod względem stabilności w wodzie CCROV jest również wyposażony w funkcję utrzymywania pozycji (pływalności) dzięki autoregulacji obrotów śmigieł przy zmianie przepływu wody. Funkcja umożliwiająca obserwację podwodnego świata po osiągnięciu pożądanej głębokości bez konieczności ciągłego ręcznego korygowania pozycji.

 

Tyczka ratownicza teleskopowa Reach and Rescue

 

 

Tyczka ratownicza Reach and Rescue została zaprojektowana, aby maksymalnie przyspieszyć czas ratowania życia ludzkiego i poprawić bezpieczeństwo osoby ratującej. Wykorzystywana może by przy akcjach ratunkowych na zbiornikach wodnych, grząskich terenach, tafli lodowej, na wysokości czy podczas akcji gaśniczych. Reach and Rescue to lekka tyczka teleskopowa z włókna węglowego o maksymalnej długości 17m, posiadająca aż 25 różnych końcówek dla jak najefektywniejszego wykorzystania.

Ta tyczka to sprzęt zarówno dla profesjonalistów (strażaków, ratowników górskich, wodnych, policjantów, wojska) jak i amatorów. W ofercie dostępne 4 rodzaje tyczek o różnej długości (5m, 9m, 13m 17m).

 

Kategoria: Instrumenty nawigacyjne i elektronika jachtowa, Sprzęt asekuracyjny i ratunkowy
Powrót