Lista wystawców

Sea-Line® Yachting Paints by Troton Sp zo.o.
78-120 Gościno
Ząbrowo 14a
+94 35 316 20
+94 35 316 24

www.sea-line.eu
 

Sea-Line® Yachting Paints by Troton Sp zo.o.

78-120 Gościno

Ząbrowo 14a

+94 35 316 79

+94 35 316 75

www.sea-line.eu

 

Sea-Line® zapewnia kompletny system farb jachtowych i materiałów przydatnych na każdym etapie budowy, napraw i konserwacji łodzi i jachtów.

W ofercie szpachle epoksydowe, żelkotowe i poliestrowe, podkłady, poliuretanowe farby nawierzchniowe, lakiery bezbarwne, farby przeciwporostowe, kosmetyki, żywice, pasty polerskie i akcesoria uzupełniające.

SELFPOLISHING ANTIFOULING Sea-Line , czyli samopolerujaca farba antyporostowa jest to produkt polecany dla właścicieli łodzi żaglowych z laminatu. Może być używana na wodach zasolonych ( morskich) jak również na wodach słodkich (śródlądowych). Służy do ochrony dna kadłuba przed porastaniem glonami i muszlami. Wydajność to 9 m2 z 1 litra farby. Farba antyporostowa Sea-Line jest dostępna w opakowaniach 0,75 l i 2,5l w kolorach czarny, szary, granatowy, czerwony i zielony. Farby antyporostowe wybieramy w zależności od typu łodzi jaką posiadamy oraz akwenu na jakim planujemy pływać. W zależności od poziomu zasolenia wody oraz temperatur panujących w danym regionie dobierane są odpowiednie środki biobójcze składające się na antyfouling. Przy wyborze farby antyporostowej należy też zwrócić uwagą na materiał z jakiego jest wykonana łódź, a także prędkość z jaką się porusza. farby antyporostowe Sea-Line ® mogą być używane na wodach zasolonych ( morskich) jak również na wodach słodkich (śródlądowych).

LIGHTPRIMER, dwuskładnikowy podkład epoksydowy to najczęściej sprzedawany produkt marki Sea-Line. Jego zaletą jest fakt, iż jest wielofunkcyjny: zabezpiecza, gruntuje, zwiększa przyczepność pomiędzy kolejnymi warstwami, chroni przed osmozą. Może być używany na powierzchniach z laminatu, drewna, stali i aluminium. Wydajność to 12 m2 z 1 litra farby. Podkład jest dostępny w kolorze białym i szarym, co ułatwia pracę w przypadku aplikacji kilku warstw. Do aplikacji można użyć pędzla, wałka i  natrysku. Można go kupić w pojemnikach 0,75 litra, 3 litry, 5 litrów i 15 litrów. Na małe zaprawki lub kiedy chcemy uzyskać efekt malowania natryskowego, a nie posiadamy specjalistycznego sprzętu jest również dostępny w konfekcji aerozolu dwukompnenowego.  Podkłady Sea-Line charakteryzują się bardzo dobrą rozlewnością dającą doskonałe wykończenie. Łatwo wymieszanie składników. Nie ścieka z pionowych powierzchni. Puszki zawierają właściwe objętości komponentów gdzie pozostawiono miejsce na wymieszanie składników. Podstawowe opakowanie zawiera kubek z podziałką ułatwiający dozowanie składników

SYSTEM PAST POLERSKICH Sea-Line to doskonałe rozwiązanie zarówno dla armatorów borykających się z porysowanymi lub matowymi burtami jak i stoczni używających past w toku produkcyjnym. Pasta polerska S05 pozwala osiągnąć doskonałe efekty końcowe przy użyciu tylko jednego produktu. Odnawia utlenione powierzchnie, również bez konieczności wykonywania prac szlifierskich. Pasta nie zawiera silikonów oraz wypełniaczy woskowych. Stosowanie pasty S05 eliminuje konieczność używania dodatkowych past do prac wykończeniowych, skracając czas pracy. Stosowanie pasty S05 w procesach produkcyjnych, pozwala na skrócenie czasu pracy niezbędnego do obróbki szlifierskiej. Pasta usuwa defekty powstałe w wyniku prac szlifierskich już po papierze P800 (w zależności od typu powierzchni). Pasta posiada długi czas życia po aplikacji, pozwalając pracować na dużych powierzchniach.

SZPACHLÓWKA EPOKSYDOWA LEKKA 1:1 NEW – nowa receptura Sea-Line to skrócony czas utwardzania, lżejsza waga oraz proporcje bardziej przyjazne dla użytkownika.  Produkt idealny na duże powierzchnie, do napraw laminatu pod i nad linią wody, zalecany do wyrównywania dużych powierzchni podczas budowy i naprawy łodzi, do naprawy dużych wad spowodowanych osmozą, do napraw uszkodzeń, pęknięć i zarysowań. Nowa receptura to zaledwie 700 gramów na 1 litr produktu. Ciężar właściwy produktu pozwala na nałożenie grubej warstwy bez powstawania defektów. Niska waga oraz łatwość szlifowania pozwalają na zastosowanie szpachlówki epoksydowej lekkiej do dużych powierzchni. Szpachlówki epoksydowe są masami rekomendowanymi do użycia na elementach kadłuba stale zanurzonych w wodzie. Szpachlówki epoksydowe nie chłoną wody i posiadają właściwości antyosmotyczne i antykorozyjne. Nie zawierają rozpuszczalników i charakteryzują się niskim skurczem co pozwala na jednorazową aplikacje grubych warstw masy.
Szpachlówki epoksydowe Sea-Line ® jest to gotowy do użycia produkt z idealnie dobranych składników charakteryzujący się  bardzo dobra przyczepnością, odpowiednią twardością, odpornością na warunki atmosferyczne i bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną.

Kategoria: Materiały do budowy, remontów i konserwacji
Powrót