Lista wystawców

Sztorm Sp. z o.o.
ul. Fosa 30
02-768 Warszawa

Sztorm Grupa to lider na polskim rynku żeglarskim - organizator szkoleń żeglarskich, motorowodnych, podmiot egzaminacyjny na wszystkie patenty żeglarskie i motorowodne, organizator wypoczynku dla dzieci, młodzieży i dorosłych o charakterze żeglarskim, dostawca żeglarskich eventów firmowych jak rejsy i regaty. Sztorm Grupa to załoga 200 pasjonatów, pełnych energii, dla których życie to przygoda. Sztorm Grupa to również off road i narty. Wszystko, co łączy się z przygodą.

 

Kurs żeglarski

Oferta Kurs żeglarski -  kursów żeglarskich dedykowana jest dla osób w każdym wieku, nieważne czy dorosły czy dziecko – wszyscy chętni mogą pod naszym doświadczonym okiem uczyć się żeglowania. Instruktorzy przekażą wszystko, co potrzebne jest, by znakomicie poradzić sobie na wodzie i zachować bezpieczeństwo, a ponadto zarażą prawdziwą pasją do tego wspaniałego sportu. Kursy żeglarskie realizowane są w Katowicach, Warszawie i na Mazurach.
https://sztormgrupa.pl/index.php/kursy/zeglarskie/


Kurs motorowodny

Oferta kursów motorowodnych jest dedykowana dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się sprawnego manewrowania łodziami o napędzie motorowym. Poruszanie się takimi jednostkami daje dużo przyjemności, a dzięki przebytym kursom przeżycia będą jeszcze lepsze, a na pewno bezpieczniejsze. Wszystkie kursy z oferty Sztorm Grupy prowadzą doświadczeni i wysoko wykwalifikowani instruktorzy. Gwarantując przyjemną atmosferę i wysoki poziom wiedzy, zachęcamy do nauki u nas wszystkich dorosłych i dzieci, którzy chcą dołączyć do grupy sterników motorowodnych. Kursy motorowodne prowadzimy w Katowicach, Warszawie i na Mazurach.
https://sztormgrupa.pl/index.php/motorowodne/


Półkolonie żeglarskie

Półkolonie żeglarskie to przygoda z żeglarstwem dla dzieci w wieku 5-12 lat, z podziałem na grupy wiekowe. W trakcie zajęć uczestnicy poznają podstawy żeglarstwa, zasady bezpieczeństwa nad wodą, grają w gry z i zabawy na lądzie, żeglują na jachtach różnego typu, krótko mówiąc - poznają świat żagli i wracają do domów zmęczone i szczęśliwe. W zależności od wieku dzieci proponujemy różne sekcje: od Piraciątek ze Sztormlandii, przez Piratów z Karaibów i Kapitanów Sztorm Grupy, aż po Małych Optimistów.
https://sztormgrupa.pl/index.php/lato/polkolonie/akademia-optymist/


Obozy żeglarskie 

Kolonie i obozy stacjonarne oraz wędrowne przez całe Mazury ze wszystkimi przygodami, jakie możemy sobie wymarzyć. Ogniska, śpiewanie szant, nauka żeglowania, wspólne gotowanie obiadów, szorowanie jachtów, zabawa w gry terenowe na lądzie, bitwa morska, nauka węzłów – jednym słowem wszytko, co dobre w żeglarstwie!
https://sztormgrupa.pl/index.php/lato/obozy/

 

Kategoria: Oferta szkoleniowa i turystyczna
Powrót