Lista wystawców

 

TRIDENT BOATS

www.trident-boats.com

Firma TRIDENT BOATS jest polskim producentem łodzi motorowych z laminatu. Do swoich wyrobów używa najwyższej jakości certyfikowanych produktów. Na każdym etapie produkcji przeprowadzana są kontrole jakościowe by końcowy produkt sprostał wymaganiom klientów. Współpraca ze znanymi na rynku kontrahentami wyposażenia skutkuje wysoką estetyką produkowanych łodzi oraz zapewnia im niezbędne bezpieczeństwo i funkcjonalność. 

Sapphire 530 Sport

Prezentowana łódź motorowa to połączenie łodzi kabinowej oraz otwarto pokładowej o długości 5,30 m i szerokości 2,07 m. Kabina dwuosobową znajduje się pod konsola kierowniczą umieszczoną z prawej strony łodzi by ułatwić swobodne poruszanie się po pokładzie. Łódź wyposażona jest jeden lub dwa regulowane fotele, zestaw wytrzymałych relingów dziobowych oraz praktycznych hendrelingów po obu burtach łodzi zapewniających bezpieczeństwo. W kabinie mogą pomieścić się dwie osoby może ona również służyć jako miejsce na niezbędne sprzęty i bagaże. Na rufie znajduje się obszerna trójkomorowa bakista z łatwym dostępem do zbiornika paliwa. W części dziobowej znajduje się duży pokład słoneczny, który dzięki rozkładanemu stolikowy poszerza funkcjonalność łodzi. Nowoczesny design nadaje łódce sportowego charakteru.

 

Sapphire 530 Sundeck

Sapphire 530 Sundeck swoją premierę miał na targach w Berlinie. Łódź o długości 5,30 m i szerokości 2,07 m z doskonałymi właściwościami nautycznymi. Dzięki konstrukcji kadłuba zachowuje zwrotność oraz bardzo łatwo wchodzi w ślizg. Z przodu łodzi znajduje się spory pokład słoneczny z bakistą kotwiczną na dziobie, dodatkowo po obu stronach pokładu umieszczone są gniazda na napoje. Na burtach dla bezpieczeństwa montowane są wytrzymałe relingi dziobowe. Pod pokładem słonecznym znajduje się kabina o długości 1,95 m i szerokości do 1,7 m, kabina spełnia funkcję sypialną w której zmieszczą się dwie dorosłe osoby oraz dzieci. W kabinie znajduje się miejsce na przenośną toaletę. W tylnie części łodzi znajduje się pokład ze sterówką fotelami regulowanymi oraz składanym stolikiem. Na rufie znajduje się obszerna trójkomorowa bakista z łatwym dostępem do zbiornika paliwa, miejscem na akumulator. Wyjmowane tylnie oparcie umożliwia podnoszenie silnika zaburtowego.

 

 

 

 

 

Kategoria: Sprzęt motorowodny (łodzie, pontony, skutery)
Powrót