Lista wystawców


White Eagle by P.P.U. Ekowent Sp. z o.o.
91-341 Łódź, ul. Pojezierska 97
tel.: (+48) 509 371 668
tel.: (+48) 510 099 610
e-mail:
www.whiteeagle.vip
 

Zapraszamy Państwa do świata luksusowych JACHTÓW MOTOROWYCH, które realizujemy od pomysłu, aż do finalnego efektu w postaci wysokiej klasy ŁODZI. Specjalizujemy się w budowie jachtów na indywidualne zamówienie i według oryginalnych pomysłów naszych klientów, a naszymi atutami jest rzemiosło na najwyższym poziomie i dbałość o każdy detal. Budowane przez nas jachty łączą w sobie najnowsze technologie i oryginalny design, a każdy projekt to przemyślana wizja mająca na uwadze styl, użyteczność i bezpieczeństwo. Powstaliśmy po to, aby spełniać marzenia i wizje o żegludze w światowym standardzie!

Luksusowy, drewniany jacht motorowy EAGLE ONE, inspirowany klasycznymi projektami uznanych na świecie marek. EAGLE ONE wykończony jest najwyższej jakości egzotycznym drewnem typu Bubinga – drewno z serca Afryki oraz drewnem mahoniowym Framire i Sampelli. Każda część jachtu – pokład, burty, kokpit, kajuta - została wykonana ręcznie w naszej szkutni. Z dbałością wykończone powierzchnie burt i pokładu nadają łodzi luksusowy i oryginalny design. Całości dopełniają dopasowane starannie okucia włoskiej marki Osculati. Fotele oraz kanapy zostały wykonane na specjalne zamówienie i według autorskiego projektu, z najwyższej jakości materiałów. Konstrukcję napędza silnik renomowanej i znanej na całym świecie marki Mercury.
EAGLE ONE to rekreacyjny jacht motorowy, ślizgowy. Pod pokładem dziobowym znajduje się miejsce do spania dla 2 dorosłych osób, ewentualnie dla 2 dorosłych + dziecko. Pod kojami znajdują się obszerne bakisty. W centralnej bakiście kajuty zamontowane są akumulator bytowy i drugi rozruchowy. W kokpicie znalazły się dwa fotele plus rufowa ławka dla 3 osób. Pod ławką rufową znajdują się dwie bakisty techniczne i lodówka. Centralnie pod podłogą kokpitu ulokowany jest stalowy zbiornik paliwa o pojemności 92 litrów i pompa zęzowa.


 

Powrót